Prodej autokosmetiky Koch-Chemie
Zakupte u nás kvalitní německou autokosmetiku od Koch-Chemie s až 10% slevou.
Chcete-li si své auto k dokonalosti vymazlit sami, zastavte se u nás pro prvotřidní chemii značky Koch-Chemie. Většinu přípravků držíme skladem a to, co byste u nás nenašli, vám rádi doobjednáme. Také vám poradíme, jak s chemií pracovat a na co si dát při její aplikaci pozor. Navíc od nás jako pozornost dostanete malou slevu oproti e-shopům.
Od roku 1968 je Koch-Chemie synonymum vysoce kvalitní autokosmetiky v oblastech mycí chemie a detailingu, v dílnách i průmyslu. Tradice, která stojí na neustálém zlepšování a lásce k detailu: Excellence for Experts. V tomto odvětví je jedním z mála podniků, který provádí samostatně výzkum, výrobu i prodej.
Systém produktů
Koch-Chemie je systémovým dodavatelem s perfektně sladěnými produkty. Na základě systému produktů se portfolio chemických produktů člení a třídí do jednotlivých skupin. Design systému vychází z periodické tabulky prvků, a zdůrazňuje tak středobod veškeré činnosti firmy: chemii. Periodická tabulka zachycuje všechny známé chemické prvky, takže představuje komplexní systém zprostředkovávající informace na několika úrovních. Přesně na tom je založen i systém produktů značky Koch-Chemie.
Vysvětlivky k barevnému třidění produktů