Renovace světlometů

Renovace světlometů v Karlových Varech nechte na nás!

Náležitě fungující světlomety jsou klíčovým prvkem bezpečného řízení automobilu, zejména při špatných světelných podmínkách. Aby bylo dosaženo optimálního osvětlení, je důležité pravidelně provádět kontrolu a popřípadě světlomety rozleštit.

Světlomety automobilu jsou během času vystaveny nepříznivým podmínkám, jako jsou kameny, prach, UV záření a agresivní chemikálie z prostředí. Tato expozice může způsobit postupné ztráty průhlednosti světlometů, což omezuje světelný tok a snižuje efektivitu osvětlení.

Rozleštění světlometů je proces, kterým se odstraní vrstva opotřebení a znečištění z povrchu světlometu. K tomuto účelu se používáme speciální brusné pasty, které se aplikují a následně omyjí. Tento proces pomáhá obnovit průhlednost plastového povlaku světlometu a zlepšit světelný výkon.

Světla je také možné zrenovovat na bázi odpaření polymeru (látka podobná finální povrchové úpravě světel z výroby). Při použití tohoto procesu již není potřeba světla dodatečně chránit povlakem, např. keramickou ochranou.

Program

Strojní renovace světlometů

  • qxio-android-checkmark-circleZlepšení viditelnosti
  • qxio-android-checkmark-circleOdstranění zažloutnutí
  • qxio-android-checkmark-circleVzhled nových světlometů

V tomto programu se zaměříme renovaci zažloutlých a/nebo poškrábaných světlomětů.

Program zahrnuje:
Broušením různými zrnitostmi smirkových papírů odstraníme oxidaci, zažloutnutí a škrábance na svrchní vrstvě krycího plastu světel. Následně použijeme strojní leštičku, abychom odstranili zbylé škrábance po broušení. Po odmaštení aplikujeme speciální polymer, který světla vyhladí a zároveň ochraní na dlouhá léta.

Cena programu je 800,- Kč / světlomet.

Časová náročnost je asi 2 hodiny. Na tento program se nevztahuje služba odvozu klienta zdarma - lze ji však sjednat za příplatek.